הצוות

ד"ר אורי ויינבלט
מנהל המכון

פסיכולוג קליני מומחה, בעל דוקטורט בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב ומרצה במכונים לטיפול משפחתי ברחבי אירופה. מפתח שיטת Systemic Mirroring לוויסות רגש הבושה. מטפל בבנים בני כל הגילאים ובהוריהם. מנהל המכון.

כפיר הדר
מנהל המכון

מטפל בעל ניסיון רחב ומקיף בעבודה עם הורים, ילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים. התמודדות עם בעיות התנהגות, מצבי משבר, חרדה, דיכאון, הסתגרות והימנעות מקשרים חברתיים. הבניית תכנית טיפול ייחודית תוך שילוב הגישה הנרטיבית עם טיפול התנהגותי קוגניטיבי CBT. לשעבר אלוף ישראל בג'ודו. מנהל המכון.

חגית אלקיים

עובדת סוציאלית קלינית, MSW,  הדרכה הורית, טיפול בילדים נוער ומבוגרים (קשיים רגשיים, התנהגותיים וחברתיים) בגישות דינמית וקוגניטיבית התנהגותיתCBT .

טניה גרין

עובדת סוציאלית קלינית MSW. משלבת בטיפול טכניקות מהגישה ההתנהגותית קוגניטיבית CBT, מיינדפולנס, דמיון מודרך ועוד. ניסיון בעבודה עם ילדים ומתבגרים עם קשיים רגשיים וחברתיים.

מעיין רודל

יועצת חינוכית ופסיכותרפסית בCBT. ניסיון רב בעבודה עם בנים בגיל ההתבגרות, התמודדות עם מצבי משבר, דיכאון, הסתגרות והימנעות מקשרים חברתיים, הפרעות אכילה ופגיעות מיניות.

שרון ירון

תואר שני בייעוץ חינוכי.  קואצ׳רית למתבגרים ובוגרים. בעלת ניסיון של כ – 15 שנים בעבודה עם מתבגרים והורים. מתמחה באימון אישי בנושאים של יחסים, מימוש עצמי, קבלת החלטות, מיומנויות חברתיות ותקשורת בונה ומעצימה. 

אלמוג אילת

עובד סוציאלי קליני MSW, תואר שני במסלול ילד ונוער מאוניברסיטת תל אביב. מומחה במיומנויות שטח והישרדות. בעל ניסיון עשיר בטיפול בנערים עם בעיות התנהגות. מתמחה בשילוב ייחודי של השטח ככלי טיפולי.